Én azt vallom, hogy a szervezetet kell olyan állapotban tartani, hogy képes legyen megszerezni amire szüksége van abból ami rendelkezésére bocsátjuk. Ebben segítenek a talpreflexológiai kezelések!

Bejelentkezés szükséges : Beljelentkezés
Hívj Most!!

Áttol függetlenül, van olyan két évszak amikor a szervezetünk támogatásra szorul, mert ezekben a két szezonban van a legjobban igénybe véve.
A tavasz azért kritikus időszak, mert a szervezett méregtelenít, és meg hozza a hosszú tél megfosztotta öt a friss gyümölcsökben és zöldségekben levő vitaminoktól.
A tél, azért mert a szervezet készül arra hogy biztosítsa a feltételeket a hosszú hideg és fény hiányos hónapok túlélésére.

Akkor szedjük vitaminokat?
Igen.

Mikor?
Tavasszal és télen..jobban mondva ezek a két szezon elejére.

Milyen vitaminokat szedjünk?

Multivitaminokat, komplex vitaminokat.

Miért?

Mert anélkül hogy tudnánk miből is van hiány, ez a megfelelő és biztonságos megoldás.

Miért ez lenne a biztonságos megoldás?

Azért, mert a vitaminok optimális felszívódásának és felhasználásának feltétele, a megfelelő arányok, mivel kölcsönös hatás keretében látják el a feladatukat.

workshopok

www.alexarendel.hu

Feliratkozom az oldalra

#vitamin #multivitamin #tavasz #tél #egészség #talpreflexológia #kezelések #felszívódás  #emésztés #Alexarendel